Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj bilety na GP w Wiśle

Najbliższy weekend w Wiśle upłynie pod znakiem skoków narciarskich. Na skoczni im. Adama Małysza 19 i 20 lipca odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Ale już za tydzień, o wiele większa impreza - Zawody FIS Grand Prix w skokach narciarskich. Dzisiaj mamy dla Was bilety na konkurs indywidualny.

25 lipca na skoczni im. Adama Małysza odbędzie się Letnia Grand Prix w skokach narciarskich. Skoczkowie rywalizować będą w konkursie drużynowym. Dzień później na skoczni w Malince odbędzie się konkurs indywidualny. Dzisiaj do wygrania w konursie OX.pl bilety na sobotnie zmagania skoczków.

Pytanie konkursowe brzmi:  Który z skoczków zdobył pierwsze miejsce podczas ubiegłorocznej Letniej GP w Wiśle w skokach indywidualnych?
 
Odpowiedzi przysyłajcie na adres konkurs@ox.pl Prosimy również o podanie danych kontaktowych do siebie, nr telefonu oraz login z Klubu OX.pl

 
JB
 
Poprawna odpowiedź to Andreas Wellinger - jako pierwsi poprawnej odpowiedzi udzieliły osoby posługujące się nickami : 'Gulasz1', 'luki834', 'aja', 'panizpanem', 'mala84'. Gratulujemy!
Nagrodzone osoby otrzymają od nas e-maila o sposobie odbioru nagrody.
 
red.
 
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: