Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj bilety na skoki

Organizatorzy imprezy FIS Ski Jumping Grand Prix 2012 w Wiśle oraz zawodnicy i sztab szkoleniowy kadry polskich skoczków narciarskich przygotowali dla najmłodszych kibiców nie lada atrakcję - możliwość wzięcia udziału w treningu naszej kadry. To niepowtarzalna okazja, aby z bliska zobaczyć jak na co dzień trenują skoczkowie narciarscy, a także poznać naszych reprezentantów. Dodatkowo Portal OX.pl ma dla Was pięć biletów na piątkowe zawody.
20 lipca 2012 roku w godzinach przedpołudniowych kadra polskich skoczków narciarskich przeprowadzi trening przed zawodami FIS Ski Jumping Grand Prix 2012 na sali gimnastycznej w Wiśle. Wraz z nimi na boisko wybiegnie 10 dzieci w wieku do lat 12 (wraz z opiekunami), które wygrają wejściówkę na trening w konkursie fotograficznym „Pokaż, jaki z ciebie skoczek!”.
 
Młodzi kibice wezmą aktywny udział w treningu naszej kadry, będą mieli możliwość sprawdzenia własnych sił m.in. podczas ćwiczeń imitacyjnych wykonywanych przez zawodników przed każdym konkursem, a także specjalnie dla nich zorganizowany zostanie konkurs skoku przez płotki. Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody, które wręczą im nasi skoczkowie narciarscy. Każdy z uczestników treningu dostanie plakat kadry i będzie mógł zebrać autografy naszych reprezentantów. Po zakończeniu przez kadrę treningu zawodnicy pozostaną na sali gimnastycznej – wtedy będzie czas, aby z nimi porozmawiać i zrobić wspólne zdjęcia.
 
Co zrobić, aby znaleźć się wśród szczęśliwych zwycięzców konkursu „Pokaż, jaki z ciebie skoczek”? Do niedzieli 15 lipca (do godziny 23:59) na adres skoki@pzn.pl prześlij zdjęcie, na którym twoje dziecko prezentuje swoje umiejętności skokowe. Pozostawiamy wam szerokie pole do popisu i zachęcamy do nieskrępowanego użycia wyobraźni.
 
Jedyne, o czym musicie pamiętać to:
 
- na zdjęciu może być widoczne tylko jedno dziecko w wieku do lat 12 – właśnie to, które później otrzyma szansę udziału w treningu,
- można przysłać tylko jedno zdjęcie,
- zdjęcie nie może się składać z kilku połączonych fotografii.
 
Wraz ze zdjęciem (w postaci cyfrowej) prosimy o przesłanie imienia i nazwiska opiekuna oraz dziecka, adresu i numeru telefonu opiekuna oraz wieku dziecka. W tytule wiadomości należy wpisać „Konkurs fotograficzny”.
 
W poniedziałek 16 lipca PZN przedstawi zwycięzców konkursu. Przedstawiciele PZN skontaktują się telefonicznie ze zwycięzcami. W sumie wybranych będzie dziesięcioro dzieci w wieku do lat 12 (każde wraz z opiekunem; opiekun podczas treningu kadry może przebywać na sali gimnastycznej, jednak nie bierze bezpośrednio udziału w ćwiczeniach).
 
Tymczasem Portal OX.pl ma dla naszych czytelników konkurs z nagrodami. Dzisiaj to pięć pojedynczych biletów na piątkowe zawody w konkursie drużynowym. Zadanie jest banalne. Proszę podać dokładną datę otwarcia i nadania imienia skoczni Adama Małysza w Malince.
 
Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@ox.pl 
W tytule emaila prosze dopisać słowo MALINKA.
 
Poniżej przedstawiamy harmonogram przyszłotygodniowych zawodów
Czwartek, 19.07.2012
15:00 – trening oficjalny (dwie serie)
17:30 – kwalifikacje
 
Piątek, 20.07.2012 – konkurs drużynowy
19:00 – seria próbna
20:30 – I seria
21:30 – seria finałowa
 
Sobota, 21.07.2012 – konkurs indywidualny
16:00 – seria próbna
17:00 – I seria
18:15 – seria finałowa

Jan Bacza
źródło: OX.PL/PZN
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: