Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj wakacje w dżungli

Lwy, tygrysy, słonie, baobaby i wszystko, co jeszcze żyje w dzikiej Afryce będzie można zrobić z papieru, kartonów, filcu, włóczki, starych ubrań podczas 'Dżungli' - najbardziej szalonych zajęć wakacyjnych w tej części Polski.
Przez pięć lipcowych dni cieszyńskie stowarzyszenie Serfenta zaprasza dzieci do wyżycia się na tysiąc różnych sposobów: artystycznie, ruchowo, a nawet dramatycznie, bo cała przygoda zakończy się spektaklem przygotowanym przez uczestników zajęć.
 
Na uczestników „Dżungli” czekać będą gigantyczne origami, survivalowa zabawa w plenerze, bajkopisanie, filcowanie i wieńczący pięciodniową przygodę spektakl. Wszystko w gorącym, afrykańskim klimacie. Dlatego w budynku przy Zamkowej 1 (gdzie odbywać się będą zajęcia) nie będzie mogło zabraknąć wielkoformatowych żyraf, papug oraz niedźwiedzi.
 
Do udziału w Dżungli organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 6 – 12 lat. W ramach zajęć każdy uczestnik zostanie wyśmienicie nakarmiony, a także będzie ubezpieczony. Koszt uczestnictwa w pięciodniowej przygodzie to 250 złotych, jeden dzień w Dżungli to 60 złotych. Przewidujemy zniżki dla grup, rodzeństw i weteranów warsztatów Parostatku i Serfenty. Zapisy przyjmowane są do 5 lipca pod numerem telefonu 788 368 487. Więcej szczegółów na www.serfenta.pl oraz facebook.com/parostatek.
 
Dżungla to kolejna, po zimowym Ptakowisku, odsłona akcji dla dzieci przygotowanej przez połączone zespoły Stowarzyszenia Serfenta i Centrum Warsztatowego Parostatek. Jak pokazuje doświadczenie jest to współpraca gwarantująca wysoki poziom merytoryczny, bezpieczeństwo dla rodziców oraz świetną zabawę dla dzieci.

Dla młodych czytelników OX.pl stowarzyszenie Serfenta przygotowało specjalny konkurs. Do wygrania tygodniowy pobyt w ‘Dżungli’
 
Wystarczy jako pierwszy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie.
 
Wymień trzy kotowate żyjące w dżungli amazońskiej.
 
Odpowiedzi proszę przesyłać na adres: konkurs@ox.pl  Wygrywa osoba, która pierwsza prześle poprawną odpowiedź.
UWAGA. Prosimy o nadsyłanie odpowiedzi osoby pełnoletnie (rodziców bądź opiekunów prawnych dzieci)
 
W temacie e-maila prosimy wpisać "DŻUNGLA" a w treści, oprócz odpowiedzi, nick z portalu OX, swoje dane, oraz telefon kontaktowy.
 
Konkurs zakończony. Kotowate z puszczy amazońskiej to jaguar, ocelot, kuguar. Jako pierwsza poprawną odpowiedź udzieliła pani o nicku 'jureni'. Gratulujemy. Otrzyma Pani od redakcji OX.pl e-maila w sprawie nagrody.
 
Jednocześnie przypominamy, że aby wziac udział w naszych konkursach trzeba posiadać nick w Klubie OX.pl Zarejestrować się można TUTAJ
 
 
JB
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: