Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj zaproszenia na Ustrońskie Spotkania Teatralne!

W dniach 12-15.03 odbędą się XXI Ustrońskie Spotkania Teatralne. Mamy dla Was szybki konkurs, w którym możecie wygrać podwójne zaproszenia na spektakle w ustrońskiej Prażakówce!

Ustrońskie spotkania z teatrem rozpoczną się spektaklem pt. Ściana, który rozpocznie się o godzinie 17:00 we wtorek, 12 marca. Jak zapewniają organizatorzy- ostry jak brzytwa i surrealistyczny humor rodem z Monty Pythona naprawdę bawi, a świetna główna rola Pawła Okraski na pewno na długo nie zostanie zapomniana. Razem z nim grają Małgorzata Gadecka, aktorka Teatru Rozrywki w Chorzowie, Bogumiła Murzyńska – aktorka Teatru Śląskiego (lub wymiennie – Marta Marzęcka-Wiśniewska) oraz Piotr Wiśniewski – aktor i dyrektor Teatru Żelaznego w Katowicach.

W środę, 13 marca, o godzinie 10:00 scenę w Prażakówce zajmą aktorzy nieprofesjonalni. Nie oznacza to jednak, że poziom będzie niski- laureaci XIV Miejskiego Przeglądu Amatorskich Zespołów Teatralnych pokażą co potrafią. Sympatyczne są te ich przedstawienia, różnorodne, prawdziwe. Kto wie, może na tej scenie właśnie rodzą się następcy Anny Seniuk, Jerzego Treli czy Jana Englerta? - twierdzą organizatorzy.

W czwartek, 14 marca o 18:00 na ustrońskich deskach zobaczyć będziemy mogli Jacka Kałuckiego oraz Marka Siudyma. Spotykają się nieprzypadkowo, a zrządzenie losu powoduje, że są od siebie zależni. Wbrew pozorom nie jest to sztuka polityczna! Bardziej chodzi tu o porozumienie się dwóch ludzi znających się prawie 20 lat. Dzieli ich niemal wszystko a łączy jedno – są Polakami - czytamy w opisie sztuki „Za lepsze czasy”.

Na zakończenie Ustrońskich Spotkań Teatralnych organizatorzy przygotowali przedstawienie pt. Cudowna Terapia. O czym ono opowiada? Doświadczone małżeństwo – w tych rolach Joanna Trzepiecińska i Marcin Kwaśny – postanawia się rozstać. Dając sobie ostatnią szansę, udają się do wybitnego psychoterapeuty (Artur Pontek). Czy uda mu się pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjenci czy prowadzący terapię? - organizatorzy zapewniają, że odpowiedzi na te pytania usłyszymy już w piątek, 15 marca o godzinie 18:00.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich przedstawień dostępne są pod tym linkiem.

Konkurs

Tak jak pisaliśmy na wstępie, mamy dla Was jedno podwójne zaproszenia na każde przedstawienie w ramach Ustrońskich Spotkań Teatralnych. Co trzeba zrobić, aby je zdobyć? Odpowiedzieć poprawnie na pytanie:

Kto odpowiada za reżyserię i adaptację sztuki "Ściana"?

Odpowiedź należy przesłać na adres e-mail redakcja@ox.pl. Zaproszenia wygrają pierwsze cztery osoby, które prześlą poprawną odpowiedź od momentu publikacji tego newsa. Obowiązuje zasada:

Pierwsza poprawna odpowiedź - podwójne zaproszenie na sztukę "Ściana"

Druga poprawna odpowiedź - podwójne zaproszenie na sztukę laureatów XIV Miejskiego Przeglądu Amatorskich Zespołów Teatralnych

Trzecia poprawna odpowiedź - podwójne zaproszenie na sztukę "Za lepsze czasy"

Czwarta poprawna odpowiedź - podwójne zaproszenie na sztukę "Cudowna terapia".

W wiadomości mailowej należy napisać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Życzymy powodzenia!

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: