Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj zaproszenie na Walentynkowy Bal w Restauracji Baldi

Czasami kogoś lubi się zbyt mocno i to się nazywa miłość - mawiał Kubuś Puchatek. Jeśli Wy też lubicie kogoś zbyt mocno, koniecznie zaproście ją/jego na Walentynkowy Bal w Restauracji Baldi. Zaproszenie możecie też dostać za darmo, biorąc udział w naszym konkursie. Do udziału w Balu zachęcamy zwłaszcza narzeczone pary, a dlaczego - sprawdzicie poniżej.

Istniejąca od 1994 roku, harbutowicka Restauracja BALDI to oaza dla zakochanych a zarazem popularny w regionie lokal weselny. Wielu zakochanych to tutaj było na pierwszej randce, a niektórzy z nich także tutaj świętują zawarcie związku małżeńskiego. 

To restauracja na co dzień i od święta – można tu wpaść na obiad lub romantyczną kolację, zorganizować huczną imprezę okolicznościową lub bawić się podczas jednego z organizowanych balów – przykładowo sylwestrowym, czy walentynkowym. 

W ciągu 20 lat swego istnienia, w położonej w cudownym otoczeniu zieleni i pięknych górskich krajobrazów Beskidu Śląskiego, Restauracji BALDI, odbyły się setki wesel, jubileuszów, studniówek, balów, imprez rodzinnych i firmowych, a także szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. Od samego początku restauracja prowadzona jest przez tych samych właścicieli, którzy niedawno zadecydowali o rozbudowie obiektu. Lokal został zmodernizowany i przebudowany, przez co obecnie można bawić się na dwóch, niezależnych od siebie salach – dolnej, mieszczącej nawet 120 osób i górnej przewidzianej na 60 osób. Większa sala wyposażona została dodatkowo w duży ekran, rzutnik multimedialny i sprzęt nagłaśniający, co przydaje się zarówno podczas przyjęć weselnych, jak i spotkań biznesowych. 

BALDI nadaje się na wesela. Podczas tutejszych przyjęć weselnych furorę robi stół BIER SE SOM  z regionalnymi wyrobami (tradycyjne wędzonki, kiełbasa, sery wędzone, pleśniowe, żółte, smalec, ogórki, wiejski chleb), tradycyjne półmiski wędlin własnego wyrobu czy fontanna alkoholowa i czekoladowa. W otoczeniu budynku znajduje się bezpłatny duży parking, a także zamknięty plac zabaw dla dzieci, na którym w okresie wiosennym i letnim najmłodsi goście restauracji miło i bezpiecznie spędzają czas, podskakując radośnie na trampolinie. Na terenie obiektu znajduje się także pokój dla matki z dzieckiem. 

Już 1 marca 2015r. w Restauracji Baldi w Harbutowicach odbędą się targi ślubne „Ślubna Gala”, na których będzie można poznać nowości w dziedzinie organizacji ślubu i wesela, zobaczyć salę i wystrój Restauracji oraz skosztować pysznego weselnego menu. 

Baldi zaprasza na targi wszystkich narzeczonych i zakochanych. Więcej informacji o targach już wkrótce na Portalu OX.PL. 

Tylko do końca marca 2015 Restauracja Baldi ma szczególnie atrakcyjną ofertę na wesela w tygodniu. Zarezerwuj przyjęcie weselne w tygodniu a otrzymasz gratisy, w postaci:

pokój z niespodzianką dla Pary Młodej

soki, woda, szampan 

8 win do obiadu lub beczka piwa 

50% rabat na Bal Walentynkowy 

Przypominamy - wszystko GRATIS

 

Restauracja Baldi ma również promocje dla par, które wybiorą tradycyjne wesele w weekend. A są to:

pokój z niespodzianką dla Młodej Pary

soki, woda, szampan

50% rabat na Bal Walentynkowy

To wszystko również GRATIS
 

Szczegóły ofert „Wesela przez Weekend” oraz „Wesela w tygodniu” – znaleźć można na stronie www.restauracja.baldi.net.pl.

Trwa sprzedaż wejściówek na „Bal Walentynkowy” 14 lutego w Restauracji Baldi. Udział w wydarzeniu kosztuje jedynie 180 zł za parę. W cenę wliczone są: walentynkowe danie dla każdej pary, a także: kawa, herbata i ciasto w postaci szwedzkiego bufetu, zimna płyta (również szwedzki bufet), barszcz z pasztecikiem, 0,5l wódki na parę, 1l soku na parę. 

Zapraszamy na stronę: restauracja.baldi.net.pl.

Uwaga konkurs!

Do wygrania: 1x zaproszenie na „Bal Walentynkowy” w Restauracji Baldi

Zadanie konkursowe:

„Żyć mogę albo całkowicie z tobą, albo wcale nie. (…) Zawsze twój, zawsze moja, zawsze my” – pisał na początku XIX wieku Ludwig Van Beethoven w swym liście miłosnym. Zbliżają się walentynki i z tej okazji chcemy żebyście również ujawnili swe uczucia w liście miłosnym do kochanej osoby i podzielili się jego treścią z nami. Najlepszy z listów zostanie nagrodzony wejściówką na Bal Walentynkowy w Restauracji Baldi. 

Listy miłosne przesyłajcie na adres: konkurs@ox.pl z dopiskiem "Bal Walentynkowy w Baldi" do 4 lutego włącznie. Najlepszy list zostanie opublikowany na Portalu 6 lutego br. 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: