- -
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wymarz sobie nagrodę. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 32

Uszczęśliwianie innych jest marzeniem ludzi szczęśliwych - pisał Phil Bosmans. My jesteśmy szczęśliwi, że od 10 lat możemy dostarczać Wam informacje i chcemy też spełniać Wasze marzenia, dlatego mamy dla Was kolejne 5 biletów do parku jak z marzeń - Dream Parku.

Dream Park w Ochabach łączy w sobie nie tylko park Miniatur i Park Dinozaurów, ale oferuje również możliwość zwiedzenia oceanarium prehistorycznego, zobaczenia filmu w kinie 6D, skorzystania z parku linowego, kul sferycznych, trampolin, placów zabaw itd. Dziś dla naszych czytelników mamy 10 zaproszeń właśnie do Dream Parku!

Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 32

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ

W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 5 zaproszeń do Dream Parku w Ochabach ! Aby zdobyć jedno z nich, w komentarzach do niniejszego artykułu, napiszcie jakie marzenie udało Wam się spełnić, a jakie czeka jeszcze na spełnienie.

Wygrywa 5 najciekawszych odpowiedzi! Na odpowiedzi czekamy do 25.07.2013r. włącznie.

Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Bilety otrzymują:

u2koncert
tynka
szneb
beata.1133
kasieklola


Gratulujemy!


Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 26 lipca br. (piątek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "DreamPark2". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!


Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.


 
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: