Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wypocznij w Jaworze. Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 41

Wszystko, co dobre, szybko się kończy... Ostatni konkurs z serii urodzinowych konkursów OX.PL zamykamy dużą nagrodą: dwoma podwójnymi voucherami na pobyt dwudniowy w Domu Wczasowym Jawor w Wiśle o łącznej wartości 1300 zł!

Położony w malowniczej dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu Dom Wczasowy Jawor gwarantuje doskonałą, domową kuchnię i wspaniały wypoczynek. Na miejscu można skorzystać z licznych atrakcji:  masaży, sauny fińskiej, jacuzzi, siłowni, solarium, czytelni, internetu WI-FI, sali konferencyjnej, kawiarenki, salki sportowej dla młodzieży , pokoju zabaw dla najmłodszych, chaty grillowej, boiska. W Jaworze zorganizować możesz swoje wesele, spotkania integracyjne, szkolenia, konfirmacje i inne imprezy okolicznościowe - wszystkie szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Uwaga! Ostatni konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 2 vouchery pobytowe w apartamencie w Domu Wczasowym Jawor w Ustroniu.

Jeden voucher zawiera: dwa noclegi, dwa śniadania, 1 godzina sauny z jacuzzi, nielimitowany czas w siłowni, wypożyczenie kijków Nordic Walking a także zniżkę 10% na posiłki i zabiegi odnowy biologicznej.

Wartość: 2 vouchery x 650 złotych.

Aby zdobyć jeden z nich, w komentarzach do niniejszego artykułu dokończcie zdanie: "W Jaworze, w Ustroniu…"
 
Vouchery wygrywają 2 najciekawsze komentarze. Konkurs trwa do godz. 18.00.

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie. Kolejny raz udawadniacie, że nie brakuje Wam pomysłów i talentu. Długo myśleliśmy, kogo nagrodzić... Jako, że był to ostatni nasz konkurs z serii urodzinowych (przynajmniej w tym roku) wzięliśmy pod uwagę wszystkie Wasze komentarze, nawet te dodane po 18.00:

Ostatecznie zaproszenia otrzymują:

Skorpion3112
czytelniczka

Gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do godz. 12.00 27 lipca br. włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Jawor". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

Świętują z nami:


 

  
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: