Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyślij e-maila - wygraj bilety

Artur Andrus, autor bestsellerowego albumu 'Myśliwiecka' powraca z nową płytą! Utwory z płyty będzie można jutro usłyszeć w cieszyńskim teatrze.

Krążek „Cyniczne Córy Zurychu”, zawiera  kilkanaście piosenek Artura Andrusa. Takich, które „uzbierały się” w ciągu trzech ostatnich lat. Wszystkie napisane z myślą o wywołaniu uśmiechu na twarzy słuchacza. Opowieści o Bardotce zamawiającej absynth z rumem w paryskim lokalu „Szalona Krewetka”, o steranym biodrze ułana, o zrozpaczonym tureckim ojcu sześciu córek, o wakacyjnym podrywaczu, którego dziadek był księciem, a zęby ma po matce, o kobiecie zakochanej w rudych psach, o zającu błądzącym po Manhattanie i o tym, że może by wreszcie zacząć śpiewać kolędy na jazzowo…  I jeszcze kilka innych, równie dziwnych.

Wszystko w aranżacji i muzycznej produkcji Łukasza Borowieckiego i Wojciecha Steca - artystów, którzy kilka lat temu stworzyli „Myśliwiecką”. Jak zwykle dużo zabawy różnymi stylami muzyki – od tureckiego techno-folku przez blues patriotyczny, jazz mokotowski, chorwacki pop, szanty narciarskie, chóralny śpiew małżeński, piosenkę starofrancuską, do słowiańskiego rocka. A przy tym nie lada zdarzenie towarzyskie, bo pojawia się w tych piosenkach wielu gości, znajomych, przyjaciół.

Artura Andrusa na żywo będzie można posłuchać jutro (23 maja) w cieszyńskim teatrze, o godzinie 18.00. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Otrzyma go osoba, która jako pierwsza napisze do nas e-maila na adres konkurs@ox.pl

W tytule wpiszcie ''Andrus'; a w treści nie zapomnijcie podać danych kontaktowych do siebie oraz loginu z klubu ox.pl.

Życzymy powodzenia!

KONKURS ZAKOŃCZONY

Jako pierwsza, napisała do nas Pani Magda, posługująca się loginem 'mrufka_bum' Gratulujemy!

 

red.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: