Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyznali miłość i wygrywają

Tak wiele miłości na ox.pl jeszcze nie było! Ponad 100 wyznań miłości płynących prosto z serc naszych użytkowników ukazało się na specjalnie przygotowanym serwisie konkursowym. Te najlepsze zostaną nagrodzone słodkimi nagrodami ufundowanymi przez Pijalnię Czekolady i Kawy Mount Blanc w Wiśle. Sprawdź, kto wygrał!

W konkursie Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc w Wiśle do wygrania było aż 10 słodkich nagród - zaproszeń na czekoladowe fondue i balotynek z pralinkami. Słodkie nagrody przyciągnęły wielu zakochanych użytkowników naszego portalu, którzy przez ostatnie dwa tygodnie wyzwanali miłość swoim partnerom i partnerkom.

Strona czekolada.ox.pl to teraz skarbnica wyznań miłosnych - wszystkie dodane przez użytkowników naszego portalu. W nadesłanych odpowiedziach piszecie o tym kogo, dlaczego i za co kochacie. Najlepsze odpowiedzi zasłużą na nagrody – czekoladowe founde w Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc w Wiśle i balotynki pełne przepysznych belgijskich pralinek.

Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc w Wiśle to wymarzone miejsce na walentynki. Spotkanie w takim miejscu z pewnością zostanie na zawsze w pamięci zakochanych. W ofercie Pijalni znajdziemy wspomniane już czekoladowe fondue, czyli gorącą, belgijską czekoladę mleczną podawaną ze świeżymi owocami oraz marcepanem, ale także czekoladę na gorąco lub na zimno, ciasta i fantazyjne desery. Menu Pijalni sprawdzić możecie tutaj.


Ponadto, w sklepie internetowym Mount Blanc znajdziecie mnóstwo kuszących propozycji na prezent walentynkowi, m.in. balotynki czyli belgijskie pralinki ozdobnie zapakowane w gustowny papier i wstążkę. Adres sklepu to www.sklep.mountblanc.pl - z okazji Walentynek, skorzystać można z darmowej wysyłki.


Walentynkowy konkurs o smaku czekolady zakończony!
Otrzymaliśmy ponad 100 wyznań miłości! Każde z nich musiało spełniać warunek – maksymalnie 200 znaków. Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!

5 x zaproszenie na romantyczne fondue w Mount Blanc dla dwóch osób
wygrywają użytkownicy:

maestro1404
Katka182
krzy82sztof
Jacek
ewaraj3

5 x balotynka zapakowana pysznymi belgijskimi pralinami
wygrywają użytkownicy:


iwona-piwowarczyk
marcinuuus666
krystaks
AKO63
Remek

Zobacz zwycięskie wyznania miłości na czekolada.ox.pl!


Po odbiór nagród należy się zgłosić do Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc w Wiśle, przy ul. 1 Maja 66C. Lokal otwarty jest przez cały tydzień w godzinach 9.00-21.00. Nagrody należy odebrać lub zrealizować do 28 lutego (piątek) br. włącznie.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: