- -
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Z Alicją w krainę czarów

Alicja podąża za Białym Królikiem w głąb króliczej nory i odkrywa krainę dziwów, gdzie wszystko jest możliwe. Poczuj się jak bohaterka utworu Lewisa Carrolla i odwiedź Drogerię Alicja. Wizyta Twoja może być tym przyjemniejsza, że mamy dla Ciebie bon o wartości 50 zł na zakupy.

Czarodziejski świat Drogerii Alicja, w którym znajdziesz przeróżne kosmetyki do makijażu, wody toaletowe, artykuły do koloryzacji i stylizacji włosów, kosmetyki do pielęgnacji dzieci najbardziej znanych i lubianych marek, jak Colgate, Dr Irena Eris, Garnier, Nivea, Schwarzkopf, Neutrogena, Soraya, Wella, Ziaja i wiele innych istnieje w Skoczowie, Ustroniu i Wiśle od 20 lat.

Uwaga Konkurs!

Mamy dla Was jeden bon na zakupy w Drogerii Alicja o wartości 50 zł. Aby zdobyć nagrodę, należy odpowiedzieć na pytanie: "Wyobraź sobie, że w Drogerii Alicja jest wyjątkowy specyfik, dzięki któremu możesz ... No właśnie - co? Wymyśl jaki magiczny krem/dezodorant/perfum itd. jest w drogerii. Na ciekawe pomysły czekamy w komentarzach pod tą wiadomością do 18 sierpnia br. włącznie. Wygra najoryginalniejszy komentarz.

Konkurs zakończony!
Dziękujemy za wszystkie komentarze. Gdyby tylko można było kupić specyfiki, o których piszecie, świat na pewno byłby lepszy. Wybór najlepszej odpowiedzi nie był łatwy, ale zdecydowaliśmy przyznać nagrodę użytkownikowi degu. Chyba każdemu z nas przydałoby się serum akceptacji, o którym pisze degu, bo przecież wszyscy jesteśmy piękni, tylko nie zawsze to dostrzegamy.

Zwycięzcy gratulujemy! Bon o wartości 50 zł upoważniający do zakupów w Drogerii Alicja odebrać można w naszej redakcji w Skoczowie, przy ul. Wałowej 3 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Bon jest ważny do 31 sierpnia br., więc prosimy o odbiór w terminie umożliwiającym zrobienie zakupów.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: