Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

''Zakochani'' wygrywają. Poznaj wyniki konkursu ''Zakochani Pod Tułem 3''

Licznik oddanych głosów oszalał - w konkursie ''Zakochani Pod Tułem 3'' swój głos na ulubione zdjęcie zakochanych oddało 2376 osób! W tym roku to Wy wybieraliście zwycięzców konkursu organizowanego po raz trzeci. Dzięki waszym głosom, dwadzieścia zakochanych par już w tę sobotę spotka się na romantycznej kolacji walentynkowej w restauracji ''Pod Tułem''. Zobacz, kto wygrał.

Podoba się Wam zdjęcie ilustrujące niniejszy artykuł? To właśnie to zdjęcie zebrało największą ilość głosów – zagłosowało na nie aż 789 osób. Pozostałe dziewiętnaście nagrodzonych zdjęć zobaczyć można na stronie konkursowej podtulem.pl/konkurs. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za przesłanie zdjęcia, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanej zabawy na kolacji walentynkowej! 

W tym roku konkurs „Zakochani Pod Tułem” składał się z dwóch etapów – po pierwszym etapie komisja konkursowa spośród ponad 200 nadesłanych zdjęć wskazała 44 najlepsze. W drugim etapie wybrane zdjęcia poddane zostały oficjalnemu głosowaniu. Swój głos za pośrednictwem strony internetowej Organizatora, restauracji „Pod Tułem”, oddać mógł każdy internatura – wystarczył do tego adres e-mail. Każdy z głosujących w zamian za udział w głosowaniu otrzymał rabat wysokości 20% na danie główne w restauracji Pod Tułem. Ważna informacja dla tych, którzy otrzymali bon - rabat można zrealizować tylko w dniach: 15.02.2015, 22.02.2015, 01.03.2015, 15.03.2015. 

"Zakochani Pod Tułem” to konkurs organizowany od 2013 roku z okazji Walentynek przez restaurację "Pod Tułem" z Cisownicy. W tym roku nagrodami w konkursie były zaproszenia na kolację, a dokładnie: 

7 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem w pakiecie z noclegiem i śniadaniem
13 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem 

 

Romantyczna kolacja odbędzie się w Walentynki, 14 lutego 2015 r. o godzinie 18:00 w restauracji "Pod Tułem" w Cisownicy przy ul. Turystycznej 17.

Oto, jak prezentuje się menu na walentynkową kolację

DLA NIEJ:

- romantyczna kanapeczka

- krem z brokułów

- pierś z kurczaka z brzoskwinią

- panacotta

DLA NIEGO:

- romantyczna kanapeczka

- krem z pomidorów

- schab po cygańsku

- lody californijskie

A także wino i romantyczna atmosfera!

Romantyczne chwile spędzone w restauracji "Pod Tułem" uwieczni profesjonalny fotograf, Wiesia Kuśnierz, której przykładowe realizacje zobaczyć można stronie: wiesiakusnierz.pl.

Wyniki konkursu „Zakochani Pod Tułem 3” zobaczyć można na stronie: 

Restauracja Pod Tułem zaprasza do Cisownicy!

Tym, którzy jeszcze nigdy nie odwiedzili restauracji „Pod Tułem” przypominamy, że jest to wyjątkowe miejsce położone malowniczej okolicy góry Tuł w Cisownicy. W lokalu zorganizujecie wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe – zarówno te bardziej rodzinne, jak i te biznesowe. Restauracja słynie przede wszystkich z wesel, które odbywają się tu niemal codziennie, bo oferta lokalu skonstruowana jest tak, że weselnicy mogą się tu bawić nie tylko w soboty, ale także w wybrany dzień tygodnia, w święta – Wielkanocy, czy Bożego Narodzenia, czy nawet w Sylwester. Ceny weselnego menu zaczynają się już od 155 zł od osoby! Ponadto, tuż obok restauracji znajduje się góralska wiata, w której można zorganizować nie tylko wesele, ale i ślub. 

Dla przyszłych Młodych Par „Pod Tułem” przygotowało też wiele gratisów. Więcej informacji znajdziecie na stronie Restauracji www.podtulem.pl , w zakładce „Wesela”

A jeśli nie planujecie wesela, urodzin, rocznicy ani żadnej innej imprezy okolicznościowej Restauracja zaprasza na pyszny niedzielny obiad. 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: