Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zapach kawy o poranku. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 21

Niektórzy - jak Podpułkownik William ?Bill? Kilgore z ''Czasu Apokalipsy'' lubią mocniejsze zapachy o świcie, my jesteśmy tradycjonalistami, wystarczy nam zapach i smak pysznej kawy. Choć zdania w redakcji na temat: czy powinna być czarna, czy biała, z cukrem czy bez, są podzielone - dzięki prezentowi od Firmy Mokate możecie dobrać idealną kawę na poranek dla siebie.

Mokate to marka rozpoznawana na całym świecie, produkuje nie tylko małą czarną, ale też herbaty, śmietanki, kakao, napoje czekoladowe. Smak napojów Mokate jest jedyny i niepowtarzalny, wie to każdy, kto spróbował choćby Mokate cappuccino czy herbat LOYD.


Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 5 zestawów prezentowych od firmy Mokate (zawartość zestawu na zdjęciu pod artykułem). Aby zdobyć jeden z nich,trzeba dokończyć zdanie: Rano piję kawę i....
 
Zestawy wygra 5 najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem do 23.07.2013.
 

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie:

Zestawy otrzymują:

wikincia
Anita28
ivlos
damek2786
ACHAR

Gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 25 lipca br. (czwartek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Mokate". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: