Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zgarnij 700 zł na zakupy

Na zakupy bez portfela? Szansę na to ma każdy, kto weźmie udział w konkursie organizowanym przez Centrum Handlowe Nowa Juwenia. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu swojego zdjęcia, tzw. selfie wykonanego na terenie centrum. Do zgarnięcia bony na zakupy o łącznej wartości 700 zł.

Pamiętaj o konkursie

Zakupy w Centrum Handlowym Nowa Juwenia opłacają się teraz  jeszcze bardziej, bo każdy, kto odwiedzi to miejsce i zrobi sobie zdjęcie w domach handlowych, na placu targowym lub przed budynkiem, ma szansę na wartościowe nagrody. Najlepsze zdjęcie zostanie nagrodzone bonem o wartości 200 zł, a kolejnych 5, ocenionych najwyżej, bonami o wartości po 100 zł każdy.

Aby wygrać,  wystarczy poddać się na chwilę ogólnoświatowej modzie na robienie zdjęć typu „selfie”.  Zdjęcie, które należy przesłać na konkurs, to rodzaj fotografii autoportretowej zazwyczaj wykonywanej z trzymanego
w ręku telefonu  czy aparatu. 

Wszystkich zainteresowanych zakupami za wartość bonu zachęcamy do chwytania za komórki i aparaty i robienia selfie. Gotowe zdjęcia należy przesyłać do 30 czerwca na adres konkurs@ox.pl. W tytule maila wpisujemy "Najciekawsze selfie Nowa Juwenia" a w treści swoje imię i nazwisko, numer telefonu i login na portalu OX.PL (zgłoszenia bez danych nie będą brane pod uwagę). 
 

Nowa Juwenia - poznaj ją lepiej

Centrum Handlowe Nowa Juwenia ma wiele do zaoferowania odwiedzającym je klientom. To miejsce, w którym kupimy prawie wszystko, czego potrzeba nam na co dzień, oszczędzając przy tym sporo czasu. Do nabycia szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej, młodzieżowej i dziecięcej, butów, artykułów spożywczych i wielu innych.

Podsumowując – do Nowej Juwenii można wybrać się zarówno po świeże warzywa i owoce (teraz po truskawki) lub elegancki garnitur czy sukienkę. W wyborze artykułów pomogą nam sprzedawcy z wieloletnim doświadczeniem. 

Na terenie Centrum mieści się 40 sklepów i 150 stoisk handlowych różnych branż. Centrum składa się z 2 domów handlowych czynnych od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, a w sobotę od 7:00 do 13:00 oraz placu targowego czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00 oraz w sobotę od 7:00 do 13:00.

Energo-Tur czyli właściciel

Właścicielem centrum od 2008 roku jest firma Energo-Tur z Chrzanowa. Wyremontowała budynki handlowe
i stoiska targowe na terenie centrum, poprawiając warunki handlu. Odnowiła również 6 kamienic na ul. Przykopa zwanej Cieszyńską Wenecją. Zapewnia pracę dla ok. 300 osób z Cieszyna i okolic. 

Zapraszamy do Plackarni u Janka

Jeśli podczas zakupów w Nowej Juwenii zgłodniejemy, warto odwiedzić nowo otwartą Plackarnię u Janka przy
ul. Przykopa 30, wejście również od strony centrum handlowego. 

Specjalnością zakładu są świeże placki ziemniaczane smażone na oleju (stryk), z serem i pieczarkami,
po węgiersku, po grecku, placki gajowego, itp. Plackarnia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach
9:00 - 19:00, a także w niedzielę od 11:00 do ostatniego klienta.

Więcej o konkursie Centrum Handlowego Nowa Juwenia przeczytasz w artykule „Handel trwa na al. Łyska
w Cieszynie
”. Zapraszamy również na stronę www.nowajuwenia.com

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: