Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zgarnij bilet na kabaret

''Kazik sam w domu'' to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. Wyśmienite skecze już niebawem na deskach cieszyńskiego teatru.

Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy.

Kabaret Neo-Nówka w programie „Kazik sam w domu” 15. kwietnia - Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Spektakle o godz. 16:00 i 19:00. Bilety do nabycia w kasie teatru i bileteriach: www.kupbilecik.pl www.biletynakabarety.pl


Dla Czytelników Portalu Ox.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na występ kabaretu. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze odpowiedzą na pytanie: Jaki tytuł nosi książka – biografia kabaretu Neo-Nówka?
Odpowiedzi posyłajcie na adres konkurs@ox.pl W treści napiszcie też swoje dane – imię, nazwisko, nr telefonu i z jakiej miejscowości jesteście.

JB

UWAGA KONKURS ZAKOŃCZONY

Bilety otrzymują: Pani Mariola z Cieszyna oraz Pan Marcin z Ochab Małych. Gratulujemy!

Śledźcie naszego Facebooka. Tam dzisiaj pojawi się również post dotyczący kabaretu Neo-Nówka. Będzie można wygrać bilety!

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-04-08 13:35:18
dotka264: Schody do nieba - książka o Neo-Nówce
2018-04-08 14:03:18
marcin777: Neo-Nówka. Schody do nieba
2018-04-08 21:18:52
klara267: NEO-NÓWKA - SCHODY DO NIEBA
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: