Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zgarnij bilety na festiwal

5 października w Bielsku - Białej rozpocznie się XXII edycja festiwalu Kompozytorów Polskich im. Henryka Mikołaja Góreckiego. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Inauguracyjny koncert 22. Festiwalu odbędzie się w czwartek, 5 października w kościele św. Andrzeja Boboli. Wystąpią Orkiestra i Chór Filharmonii Śląskiej im. H. M. Góreckiego oraz soliści - Joanna Woś i Mariusz Godlewski. W programie dzieło patrona Festiwalu - Henryka Mikołaja Góreckiego.

Dzień później, 6 października w bielskim Domu Muzyki zabrzmi muzyka Mikołaja Góreckiego. Tym razem na scenie pojawi się orkiestra Aukso pod dyrekcją Marka Mosia. A w programie koncertu znalazły się Orfeusz i Eurydyka, Trio Concerto oraz I Symfonia.

Finał Festiwalu przypadnie w sobotę. Program na ten dzień, to przypomnienie twórczości Feliska Nowowiejskiego w 140 rocznicę jego urodzin. Oratorium Quo Vadis wykonają Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej oraz chór Górecki Chamber Choir.

Bilety na wszystkie koncerty festiwalu kupicie on-line na stronie bilety.bck.bielsko.pl

Dla Czytelników OX.pl mamy bilety na to wydarzenie. Dzisiaj osoba, która jako pierwsza na adres konkurs@ox.pl przyśle swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, login z klubu ox.pl oraz nr telefonu) otrzyma bilety na koncert inauguracyjny.

Bilety na kolejne dni będziecie mogli zdobyć, śledząc nasz profil na FaceBooku – portalox .

Konkurs już zakończony, bilety otrzymuje Pan Henryk.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: