Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zgarnij nową płytę Silesian Soundystem!

Tworzą od 10 lat, niedawno wyszła ich nowa płyta. Silesian Soundsystem, czyli trzech muzyków z Ustronia, z nowym krążkiem ''Czas na zmiany''. Mamy dla Was dwa egzemplarze!

Ceen, Chvaściu i Voyta to muzycy tworzący Silesian Soundsystem. Pochodza z Ustronia i od 10 lat zajmują się muzyką, tworząc, koncertując i wydając płyty. 16 października premierę miała ich najnowsza płyta „Czas na zmiany”. Krążek jest „podróżą przez inspiracja poszczególnych członków zespołu” [Zobacz wywiad: Nadchodzi „Czas na zmiany” ], więc prócz kojarzonego z Silesian reggae, znajdują się na nim też utwory w klimacie hip-hop, dubstep, folkowe. Nie tylko stylistyka będzie zróżnicowana - na płytę składa się 14 utworów o różnorodnej tematyce.

Płyta Silesian Soundsystem dostępna jest w sprzedaży na stronie: punkshop.pl

Portal OX.PL jest patronem medialnym wydawnictwa.

Posłuchaj piosenki “Dla moich ludzi”
 

Uwaga konkurs!
Mamy dla Was dwie płyty Silesian Soundsystem „Czas na zmiany”. Aby zdobyć jedną z nich należy popranie odpowiedzieć na pytanie: „W jakim mieście odbył się premierowy koncert „Czas na zmiany” Silesian Soundystem? Nagrodzimy autorów dwóch najszybszych poprawnych odpowiedzi. Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem prosimy przesyłać na adres konkurs@ox.pl.

Konkurs zakończony!

Najszybciej poprawnie odpowiedzieli: Manius1511 i Ewelina Sz. Gratulujemy! Płyty są do odbioru w siedzibie redakcji (Wałowa 3, Skoczów) od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00.red.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: