Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zgłoś się do Konkursu!

Dzień Kobiet coraz bliżej. Wspólnie z naszymi Sponsorami zapraszamy Was do wspólnej zabawy i świętowania. Do wygrania paczki kaw i herbat, bony do restauracji, optyka, do spa, piekarni i dietetyka! Mamy aż 12 nagród!

 

Uwaga konkurs!

W konkursie brać mogą udział wszystkie osoby, bez względu na płeć. Zasady są proste: Na adres konkurs@ox.pl wyślij odpowiedź na pytanie, jaka Kobieta w Twoim życiu odegrała ważną rolę i dlaczego. W tytule wiadomości wpisz "Konkurs na Dzień Kobiet". Wraz z odpowiedzią podaj imię i nazwisko i numer telefonu. Posłuży nam on do kontaktu z Tobą w razie wygranej, ustalenia nagrody i sposobu jej odbioru.  

Nagrodzimy najciekawsze, chwytające za serce, najbardziej oryginalne i twórcze odpowiedzi.

Konkurs trwa do 7 marca 2022 włącznie. Publikacja zwycięzców wraz z ich odpowiedziami nastąpi 8 marca 2022 w artykule na stronie głównej OX.PL.

Regulamin konkursów OX.PL

 

Sponsorzy i nagrody:

Medical Spa Yennefer z Ustronia

https://yennefer.eu/

Yennefer Medical Spa to idealne miejsce do zadbania o swoją urodę, odpoczynku i odnowy biologicznej. Kompleksowa oferta i stylowa przestrzeń stworzona została z myślą o zapewnieniu głębokiego relaksu oraz osiągnięciu prawdziwej harmonii ciała i ducha. Głównym atutem firmy jest wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt, oraz preparaty najwyższej jakości, co potwierdzają liczne nagrody, wyróżnienia dla Najlepszego Salonu Powiatu Cieszyńskiego i pozytywne opinie klientów korzystających z naszych usług.

2 bony o wartości 150 zł każdy do wykorzystania w Medical Spa Yennefer z Ustronia.


Optyk Karolina ze Skoczowa

https://optykkarolina.pl/salony/skoczow

Optyk Karolina to sieć 10-ciu nowoczesnych salonów optycznych, które zlokalizowane są na Śląsku i Małopolsce. Od blisko trzynastu lat tworzymy zespół Optyk Karolina. Dysponując najnowszym sprzętem, oferujemy naszym klientom nowoczesne badanie wzroku, szczegółowe pomiary oczu oraz komputerowy dobór opraw. Na wszystkich podążających najnowszymi trendami w naszym salonie czekają okulary światowych marek – Dior, Prada, Versace itd.! Ponad to oferujemy unikatową limitowaną własną kolekcję opraw KAROline, szeroki wybór szkieł progresywnych, soczewek kontaktowych oraz okularów przeciwsłonecznych.

3 bony o wartości 200 zł każdy do wykorzystania w salonie Optyk Karolina w Skoczowie.


Piekarnia Byrdziak ze Skoczowa

 

http://byrdziak.pl/

Nasza piekarnia powstała w 1992 roku z pasji do wypieków i cukiernictwa. Z niezwykłą starannością wypiekamy pieczywo pszenne, żytnie oraz z dodatkiem ziaren, które trafia codziennie na państwa stoły. Wszystkie składniki są zawsze świeże i najwyższej jakości. Ciągle doskonalimy proces produkcyjny, dzięki czemu zwiększamy wydajność naszej piekarni przy zachowaniu doskonałej jakości i wspaniałego smaku naszych wypieków.

2 bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania w Piekarni Byrdziak na dowolne produkty z asortymentu.


 Projekt Zdrowie – Poradnia dietetyczna z Cieszyna

https://cieszyn.projektzdrowie.info/

Gabinet Dietetyczny Projekt Zdrowie Cieszyn należy do sieci Polskich Centrów Dietetycznych. Dietetyk mgr Natalia Suchy przedstawia idee swojej pracy: Jestem zdania, żeby chudnąć nie do lata, a na lata. A dokładniej zmieniać swoje nawyki żywieniowe w taki sposób, aby osiągnąć trwałe efekty. Wyróżnia nas przede wszystkim to, że jako nieliczni dajemy Pacjentom wybór pomiędzy kuracją opartą na połączeniu diety i suplementacji oraz kuracją opartą tylko na diecie. Dzięki temu możemy pomagać również dzieciom, kobietom w ciąży, matkom karmiącym, seniorom, czy osobom z jednostkami chorobowymi.

2 bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania w gabinecie "Projekt Zdrowie" w Cieszynie.


Skalny Dworek

http://www.skalny-dworek.pl/

Skalany Dworek  oferuje pokoje i noclegi w Brennej. W Skalnym Dworku znajduje się również pizzeria, koliba i restauracja, która dysponuje trzema salami na przyjęcia okolicznościowe: wesela, urodziny, komunie, chrzciny itd., a także imprezy firmowe: konferencje, bankiety, prezentacje itp. Goście Skalnego Dworku mogą skorzystać z wysokiej klasy pokoi z dostępem do bezprzewodowego internetu (Wi-Fi), TV oraz łazienkami.  Sala restauracyjna połączona jest z przestronnym tarasem, który umożliwia delektowanie się pysznym posiłkiem na otwartym powietrzu. Kuchnia w Restauracji i Pizzerii serwuje zarówno regionalne potrawy, jak i włoskie specjały.

Dwa bony o wartości 100 zł każdy na kolację w Restauracji Skalny Dworek w Brennej.


 Tommy Caffe ze Skoczowa


https://www.tommycafe.pl/

Tommy Cafe to lokalna palarnia kawy, która powstała w 2011 r. w Skoczowie. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment kaw ziarnistych i mielonych, herbat oraz akcesoriów do nich. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i zaangażowanie zespołu Tommy Cafe pozwalają codziennie dbać o to, by produkty, które trafiają do klientów były najwyższej jakości. Wszystkie kawy w Tommy Cafe wypalane są na bieżąco przez co odznaczają się świeżością oraz niepowtarzalnym aromatem i smakiem.

Dwie paczki kaw i herbat o wartości 100 zł każda.

 

źródło: ox.pl
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: