Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Złap bilet na Łowców.B

Działają od dwunastu lat. Od tego też czasu rozśmieszają coraz większe rzesze publiczności. Choć poznali się w Cieszynie, to rzadko w naszej okolicy można ich zobaczyć. Kabaret Łowcy.B niebawem wystąpi w Strumieniu.

Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. I nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy.B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku.

Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży.

Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program z 2015 roku nosi tytuł „Także tego…” i łączy wszystkie zalety poprzednich programów. Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka.

Właśnie niebawem w takim małym miasteczku wystąpi kabaret. Chodzi o Strumień, gdzie ekipa Łowców pojawi się 27 lutego o godzinie 19.00. Kabaret zaprezentuje spektakl w sali widowiskowej Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury, mieszczącego się przy ul. Młyńskiej 14. Bilety na to wydarzenie w przedsprzedaży w cenie: 30 zł, w dniu spektaklu w cenie: 35 zł.

Dla czytelników OX.pl mamy jedno pojedyncze zaproszenie na ten występ.
Otrzyma go osoba, która jako pierwsza wyśle do nas e-maila na adres konkurs@ox.pl. Prosimy w tytule wiadomości wpisać 'łowcy' a w treści podać swoje dane kontaktowe oraz login z klubu OX.pl

Nagrodę otrzymuje uzytkownik portalu posługujący się nickiem 'madziko87' - gratulujemy.


red.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: