Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zmiany na alei Łyska w Cieszynie

Rusza kolejny konkurs Centrum Handlowego Nowa Juwenia. Odpowiedz na trzy pytania i zgarnij nagrody. Do wygrania 2 bony zakupowe - każdy o wartości 100 zł. Podpowiedzi szukaj na naszym portalu.

1. Zmiany

Chcemy poinformować o zmianach w otoczeniu Centrum Handlowym Nowa Juwenia na alei Łyska 7 w Cieszynie. Ukończono remont parkingów w pobliżu centrum. Teraz klienci mogą skorzystać z 3 parkingów:

przy ul. Schodowej

przy ul. Młyńska Brama

koło dawnej Baltony na ul. Przykopa (zdjęcie poniżej).

Wzdłuż rzeki Olzy poprowadzono ścieżkę spacerową i rowerową (zobacz zdjęcie poniżej). Ustawiono ławki. Można odpocząć po zakupach lub w czasie spaceru. Tą inwestycję zrealizowało miasto w ramach projektu "Ogród dwóch brzegów" sfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. 

Z kolei firma Energo-Tur z własnych funduszy sfinalizowała remont budynków i stoisk na terenie centrum. Niedawno oddano do użytku "Plackarnie u Janka". 

Odrestaurowała ul. Przykopa, remontując 6 kamienic i przywracając im dawną świetność. Ulica Przykopa zwana Cieszyńską Wenecją jest obecnie atrakcją turystyczną miasta, której nie można się powstydzić. 

2. Współpraca

Obie strony: władze miasta i firma Energo-Tur rozumieją, że współpraca jest konieczna dla promocji Cieszyna jako miasta nowoczesnego, przyjaznego lokalnemu biznesowi i klientom przyjeżdżającym na zakupy. Od lat odwiedzają Cieszyn Czesi i Słowacy. 

Kupcy pracujący w Centrum Handlowym Nowa Juwenia również dbają o dobrą opinię, w myśl zasady "klienta można stracić szybko, a zdobywa się go latami". 

3. Miejsca pracy

Najemcami sklepów i stoisk handlowych są samodzielni, lokalni przedsiębiorcy z Cieszyna i okolic. Pracuje tu około 300 osób. Dodając jeszcze kontrahentów, to C.H. Nowa Juwenia jest dużym pracodawcą. Nierzadko właściciel sklepu czy stoiska sam stoi za ladą, przez co ma bezpośredni kontakt z klientem. Może szybko reagować na zmieniające się potrzeby i oczekiwania, dlatego towar jest dobrej jakości, modny, po rozsądnych cenach, a przede wszystkim polski.

Zapraszamy na zakupy do C.H. Nowa Juwenia

Tu opłaca się kupować!


Odpowiedz na 3 pytania. Do wygrania 2 bony zakupowe - każdy o wartości 100 zł.

1. Podaj nazwę firmy będącej właścicielem C.H. Nowa Juwenia.

2. Ile sklepów jest na terenie C.H. Nowa Juwenia?

3. Podaj, ile osób wygrało nagrodę w pierwszym konkursie Nowej Juwenii na portalu www.ox.pl.

Odpowiedzi prześlij do 31 lipca na adres konkurs@ox.pl. W treści maila podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu i login na portalu OX. W przypadku nadesłania wielu poprawnych odpowiedzi, o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Konkurs zakończony! 

Gratulujemy użytkownikom o loginach: MINI i toblazs.

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować: