Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zobacz gigantyczną biedronkę. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 31

Jest takie miejsce w Ustroniu, gdzie można zobaczyć gigantyczną biedronkę czy pchłę. Z okazji Urodzin Portalu OX.PL Park Dinozaurów zaprasza naszych Czytelników po kolejne 50 biletów!

Park Dinozaurów to 2 km ścieżki edukacyjnej pełnej wrażeń. To tam zwiedzający mają okazję podziwiać naturalnej wielkości eksponaty i usłyszeć wiele ciekawych informacji na temat wymarłych gatunków. Opowieściom przewodników towarzyszą przerażające odgłosy.

Ruchome dinozaury, eksponaty olbrzymich owadów, czy samochód z miasteczka Flinstonów – zrobią wrażenie na każdym odkrywcy, zarówno małym, jak i dużym. Czy na dinozaurach można jeździć? W Ustroniu jak najbardziej – do tego celu służą specjalne dinozaury do bujania. Ponadto w Parku znajdują się place zabaw dla dzieci, dmuchana zjeżdżalnia, minigolf oraz punkty gastronomiczne i sklepiki, z których warto wyjść z jakąś pamiątką.

Wiele osób zainteresować mogą nie tylko naturalnej wielkości eksponaty dinozaurów, ale także pchła ludzka, roztocza kurzu domowego czy pająk kątnik olbrzymich rozmiarów!


Uwaga! Konkurs Urodzinowy nr 31

Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 50 biletów do Parku Dinozaurów w Ustroniu. By je zdobyć trzeba jak najszybciej odpowiedzieć na pytanie: Na stanowisku z jakim numerem można zobaczyć w Parku Dinozaurów pchłę ludzką? Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem.
 
Jeden Użytkownik może odpowiadać tylko raz!
 

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie:

Wejściówki otrzymują (w porządku alfabetycznym):

Adrianna17
agnessa1988
ancy81
annaj.j25
april
basik_8411
biegacz89
biegaczka90
bk_kb
damek2786
dee11
degu
dor1445
esterab
fishbone
gepik
jaceknr1
jarosław11
kate2520
Klaudia1986
leto
lusesita
Łukasz234
malbog904
marcelina11
matrix5628
mcwaldo
Megosu
mers
miet
mietek80
monisia1635
nati2707
niu-sia
PAGÓREX
pancim85
plavor
sajmona
Sandraa098
suszarka
sylka_
sylka3x3x
teri78
WAGAT
wierzbina
wikincia
woo_doo
wostok1
zbcywka
zbyszek kałuża

Gratulujemy!


Uwaga!
Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 25 lipca br. (czwartek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Park Dinozaurów 2". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.
 

Świętują z nami:


 
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: