Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Żółtko zaśpiewa w Goleszowie

Dotykaj, delikatnie, bezszelestnie, ciepłem palców? Niemal wszyscy kojarzymy słowa ballady Tomasza Żółtko ''Kochaj mnie i dotykaj''. Najbardziej znaną piosenkę pochodzącego z Gdańska pieśniarza, gitarzysty i kompozytora oraz inne jego utwory będzie można usłyszeć już w najbliższy piątek, 26 czerwca br. w Etno-Chacie w Goleszowie.

Koncert Tomasza Żółtko rozpocznie się o 20.00. Ten znany twórca muzyki autorskiej zaśpiewa nie tylko najbardziej znane piosenki z „Klatki skandalu” (jak „Kochaj mnie i dotykaj” właśnie) czy z płyty „W poprzek” – choćby „Bóg kocha chorych na AIDS”, ale i nowsze utwory.

Koncert Tomasza Żółtko
Etno Chata Topolej
43-440 Goleszów
ul. Wiejska 22 A
26.06.2015, godz. 20.00
bilety: 30 zł

Uwaga konkurs!
Mamy dla Was jeden bilet na koncert Tomasza Żółtko. Bilet powędruje do pierwszej osoby, która poprawnie dokończy słowa piosenki: "Myślę o Tobie, a ptakiem jest myśl,.........." Odpowiedzi wraz z  imieniem i nazwiskiem prosimy przesyłać na konkurs@ox.pl.!

Konkurs zakończony!

Najszybciej poprawnie odpowiedziała Użytkowniczka: listec i ona otrzymuje jeden bilet. Bilet do odbioru w Etno Chacie przed koncertem. Gratulujemy!vdka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: