Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Adrenalina z Centaurusem. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 39

Lubisz adrenalinę? Ryk silnika i wertepy, trudne warunki Cię nakręcają? Mamy coś dla Ciebie - zaproszenie na offroad od Firmy Centaurus.

Bez przymusu - z pasją. Każdy marzy o takiej pracy. Oni taką mają - instruktorzy Firmy CENTAURUS organizują zajęcia strzeleckie, samoobrony, survivalu, pikniki integracyjne, paintball, a także - hit ostatnich miesięcy - wieczorki tematyczne: kowbojskie, hawajskie, pirackie... Dzięki nim wielu zaznało smak szaleństwa podczas zorbingu, poczuło  moc off roadu, czy po prostu świetnie się bawiło na imprezie integracyjnej.

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ.
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 6 zaproszeń na offroad ufundowane przez Firmę Centaurus. Aby zdobyć jedno z nich,trzeba dokończyć zdanie: Offroad kręci mnie...
 
Zestawy wygra 6 najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem do 26.07.2013 do godziny 12.00.

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Zaproszenia otrzymują:

gosia89
elmira10
jolancia
Dezerter
jolka22
lahore


Gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 26 lipca br. (piątek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Offroad Centaurus". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.
 

Świętują z nami:


 

  
     
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: