Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mała czarna i nie tylko... Urodzinowy konkurs OX.PL nr 38

Poprzedni kawowo-urodzinowy konkurs pokazał, że jesteście prawdziwymi kawoszami. Dlatego mamy dla Was jeszcze 5 zestawów od Firmy Mokate.

Mokate to marka rozpoznawana na całym świecie, produkuje nie tylko małą czarną, ale też herbaty, śmietanki, kakao, napoje czekoladowe. Smak napojów Mokate jest jedyny i niepowtarzalny, wie to każdy, kto spróbował choćby Mokate cappuccino czy herbat LOYD.


Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz, jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 5 zestawów prezentowych od firmy Mokate (zawartość zestawu na zdjęciu pod artykułem). Aby zdobyć jeden z nich, trzeba ułożyć dystych ze słowem "kawa".
 
Zestawy wygra 5 najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem do 26.07.2013 do godziny 10.00.

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Zestawy otrzymują:

elmira10
aivlis
mati1978
niu-sia
Rydz


Gratulujemy!Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 26 lipca br. (piątek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Mokate2". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

Świętują z nami:


 

  
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: