Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Do końca lipca Restauracja Pod Tułem czeka na zgłoszenia do konkursu

Ostatnia szansa na weekend w Białce Tatrzańskiej! Już tylko do końca lipca Restauracja Pod Tułem z Cisownicy przyjmuje zgłoszenia do konkursu, w którym wygrać można wrześniowy wyjazd dla dwóch osób o wartości 465 zł. Nie czekaj na ostatnią chwilę!

Tylko do 31 lipca Restauracja Pod Tułem zbiera zgłoszenia do konkursu. Już dwa dni później odbędzie się wyjątkowa kolacja, podczas której zakwalifikowani uczestnicy zawalczą ostatecznie o weekend w luksusowym hotelu w Tatrach. W puli nagród znajdują się dwa vouchery na pobyt weekendowy dla dwóch osób do wykorzystania w terminie od 1 do 30 września 2013.

- Każdy voucher ma wartość 465 zł i upoważnia do 2-dniowego pobytu ze śniadaniami oraz wizyty w hotelowych termach – opisuje nagrody Barbara Musioł-Mironowicz, właścicielka Restauracji Pod Tułem. - To nie pierwszy i nie ostatni konkurs naszej Restauracji – poprzez nagrody chcemy podziękować tym, dzięki którym istniejemy, którzy wybrali nas, organizując wesele, urodziny czy jakąkolwiek inną imprezę okolicznościową. Nasi Klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego ciągle uatrakcyjniamy naszą ofertę, a także robimy coś ponad to – tłumaczy właścicielka.

Restauracja Pod Tułem to miejsce wyspecjalizowane w organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych – od wesel, poprzez urodziny, chrzciny, aż po imprezy firmowe, szkolenia i konferencje. Aż trzy różne sale, menu dopasowane do gustu zamawiających i przestrzeń urządzona z myślą o najmłodszych gościach – sprawiają, że każdy bawi się tu dobrze, nawet zimą!

Z okazji zimy i karnawału Restauracja przygotowała specjalną ofertę, z której skorzystać powinni zwłaszcza ci, którzy planują ślub. Pary, które zarezerwują wesele w karnawale, otrzymają 10% rabatu, a ponadto noclegi dla Młodej Pary i rodziców oraz beczkę wina gratis.

- Karnawałowo-zimowa oferta z pewnością mile zaskoczy nie tylko przyszłe Młode Pary, ale także tych, którzy szukają miejsca na urodziny czy inne uroczyste spotkanie – podkreśla właścicielka Restauracji. - Wszyscy klienci, którym zima nie straszna, otrzymają zaproszenie na uroczystą kolację, na której odbędzie się ostateczne rozstrzygnięcie konkursu.

Warunki udziału w konkursie znaleźć można w Regulaminie. Więcej szczegółów na stronie podtulem.pl.
 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: