Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Fantastyka, tajemnicza misja, niebezpieczna wędrówka... Książka ''Zmienni'' do zdobycia w dzisiejszym konkursie.

''Zmienni'' to książka dla wszystkich którzy lubią fantazję.Jej autorka, Agata Kijora, napisała ją w wieku 16 lat.

Powieść "Zmienni" Agaty Kijory to książka o gatunku fantasy. Główna bohaterka Lilith jest jedynaczką mieszkającą w domu z ogródkiem na obrzeżach niewielkiego miasteczka. Kiedy jej rodzice przygotowują sie do obchodów rocznicy ślubu, dziewczyna we własnym pokoju odkrywa potworny bałagan świadczący niechybnie o włamianiu. Wkrótce bohaterka zostaje zaatakowana przez nieznanego jej potwora. Ranna pada na chodnik, a z opałów ratuje ją niezwykle przystojny mężczyzna. Kim jest tajemniczy wybawca? Przed czym lub przed kim ją chroni? Skąd przybywa? I po co?

Agata Kijora- mieszkanka Bąkowa, uczennica drugiej klasy liceum ogólnokształcącego na profilu biologiczno- chemicznym z rozszerzoną matematyką. Lubi fantastykę, motory, zespół Nightwish,a przede wszystkim pisać. Jej powieść "Zmienni" wydało wydawnictwo Novae Res z Pomorza. Napisanie utworu zajęło jej rok.

Więcej informacji o autorce i jej książce Lubi fantasy i... topory

UWAGA KONKURS!

Dziś mamy dla Was dwa egzemplarze tej powieśći! By je zdobyć, należy wymyslić własną wersję zdarzeń, odpowiadając na następujące pytania: Kim jest tajemniczy wybawca? Przed czym lub przed kim ją chroni? Skąd przybywa? I po co? Dwie najciekawsze propozycje wygrają. Odpowiedzi prosimy wysyłać wraz z imieniem i nazwiskiem na adres konkurs@ox.pl. Konkurs trwa do 28 maja.
 

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Postanowiliśmy nagrodzić: Adriannę K. i Agnieszkę Ż. Gratulujemy! Po odbiór książek zapraszamy do siedziby Portalu OX.PL (Skoczów, ul. Wałowa 3) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

 

red.

źródło: ox.pl
dodał: PR1

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: