Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kto wygrał?

Rywalizacja zacięta, wyścig komentarzy trwał do dziś(31.01.2011r.). Jednak spośród wszystkich zgłoszeń udało się wytypować zwycięzcę konkursu „Masz ochotę na Andrusa?”

Artur Andrus to artysta multimedialny. Na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", co tydzień gospodarz spotkań w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego”, od 2010r. Mistrz Mowy Polskiej.

W piątek-  4 lutego 2011r. Artur Andrus będzie gościł na Podbeskidziu, gdzie o godz. 19.00 w sali koncertowej Bielskiego Centrum Kultury odbędzie się recital artysty.

Impreza rozpocznie się jednak już pół godziny wcześniej. O 18.30 przed budynkiem BCK będzie można zobaczyć najnowsze modele samochodów marki ford i volvo, na wszystkich chętnych będzie czekała również aromatyczna kawa i wystawa fotografii Tomasza Macury.

Po recitalu Artura Andrusa zaplanowano losowanie upominków ufundowanych przez firmę Dobre Wina. Na każdego, kto kupi bilet czeka również darmowy zabieg dłoni w salonie Dermika Spa w Bielsku Białej.
Bilety w cenie 45 zł można kupić w Bielskim Centrum Kultury przy ul. Słowackiego 27, tel. 33 8281645, 33 8281655 oraz w Info Sarni Stok przy ul. Sarni Stok 2 tel. 33 82830 77

W konkursie Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL wygrał/ wygrała red_eye. Informację o możliwości odebrania nagrody prześlemy mailem. Gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Poniżej zwycięski komentarz:

Utwór to "Cieszyńska". Urzekły mnie słowa zarówno w oryginale, jak i w polskim tłumaczeniu, tak mnie urzekły, że powstało to:
Nohavica i Andrus, dwa odmienne światy
Śpiewają niezmiennie, jak rwą piękne kwiaty
Jak Cieszyn ich pochłonął swą tajemniczością
A żona by się śmiała całą swą boskością
Jak tramwaj ku słońcu pod górę sunie
A cieszyńskie niebo przenigdy nie runie!
Jak języki sąsiadów mieszają się zgrabnie
A szlaban tolerancji nigdy nie zapadnie! :)

Zobacz cały konkurs "Masz ochotę na Andrusa?"

 

TK
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: