Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Obiady od Pod Tułem. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 24

Macie chęć na smaczny obiad? Mamy dla Was jeszcze bony na niedzielny obiad w Restauracji Pod Tułem! Do zgarnięcia 5 bonów.

Jeśli jeszcze nie poznałeś restauracji Pod Tułem w Cisownicy , teraz jest świetna okazja. W dawnym schronisku dokonały się rewolucje, które zauważysz gołym okiem i poczujesz, kosztując pysznych dań. Dziś "Pod Tułem" organizowane są przyjęcia, wesela i inne imprezy okolicznościowe: chrzciny, roczki, zjazdy rodzinne czy imprezy firmowe.

Uwaga konkurs!

Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 24

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz, jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ

W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was kolejne 5 bonów na niedzielny obiad w Restauracji "Pod Tułem"! Aby zdobyć jeden z nich, w komentarzach do niniejszego artykułu, udzielcie odpowiedzi na pytanie:

Dokąd pojada zwycięzcy konkursu ?

Bony wygrywa 5 osób, które najszybciej poprawnie odpowiedzą na powyższe pytanie.

Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!

 

Konkurs zakończony!

Najszybciej poprawnie Odpowiedzieli i bony otrzymują:

MarzenaMol
Elsanka
mały
teri78
sylwestro18

Gratulujemy!

Uwaga! Wszystkich zwycięzców obowiązkowo prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 24 lipca br. (środa) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Pod Tułem2". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

Świętują z nami:


 
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: