Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Odwiedź bogów i dinozaury! Urodzinowy konkurs OX.PL nr 23

Poprzedni konkurs do Zatorlandu pokazał, że nieobce Wam tematy związane z mitologią grecką i dinozaurami. Ci, którzy nie załapali się na poprzednie zaproszenia, mają jeszcze raz szansę. Zatorland daje kolejne 10 wejściówek!

Zatorland  to nieodległa kraina, a konkretniej Park Rozrywki, w którym nie tylko można spotkać Zeusa, Herę, czy Hefajstosa w jedynym tego typu w Polsce mitologicznym parku rozrywki na wodzie, nie tylko można zobaczyć jak harcują dinozaury, ale można podziwiać gigantyczne ruchome owady w Parku Owadów, czy postacie z bajek i wodne stworzenia w specjalnym Parku Bajek i Wodnych Stworzeń. Trudno wymienić wszystkie atrakcje Parku Rozrywki w Zatorze, najlepiej sprawdźcie sami: Tutaj.

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was ponownie 5 biletów do Parku ruchomych dinozaurów i 5 biletów do Parku Mitologii ufundowane przez Zatorland. Bilet jest dla jednej osoby i upoważnia do bezpłatnego wstępu do wybranego Parku. Aby je zdobyć,trzeba napisać: Która z 12 prac Herkulesa jest dla Ciebie najbardziej godna podziwu i dlaczego (bilety do Parku Mitologii) lub Która teoria związana z wyginięciem dinozaurów jest Twoim zdaniem najlepsza i dlaczego (Park ruchomych dinozaurów)?
 
Bilety wygrają najciekawsze odpowiedzi. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem do 24.07.2013.

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie:

Bilety otrzymują:

Park mitologii:

suszarka
mcwaldo
kasieklola
stela.stamtela
Natalia697

Park Dinozaurów:

daaa87
tomaszsochacki
damek2786
dcx78
patp1

Gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 25 lipca br. (czwartek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Zatorland2". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.
 

Świętują razem z nami:


 
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: