Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pluskania część dalsza. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 25

Nie załapaliście się na bilety do aquaparku w poprzednim konkursie? Nic straconego. Mamy dla Was kolejne 5 zaproszeń do aquaparku w Hotel&SPA Kocierz w Andrychowie (tylko 35 km od Bielska-Białej).

Aquapark w Hotel & SPA Kocierz   zlokalizowany jest w Andrychowie. Jest to pierwszy i jedyny tego typu staw pływacki w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, który wykonany został na tak dużej wysokości (750m n.p.m.), przy użyciu najnowocześniejszych, ekologicznych technologii. Woda w Kocierzu oczyszczana jest biologicznie, baz chloru i ozonu! Na Aquapark Kocierz składa się główny basen do kąpieli oraz pływania z brodzikiem.


Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 25

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ

W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 5 bonów jednoosobowych na aquapark w Hotelu&SPA KOCIERZ w Andrychowie! Aby zdobyć jeden z nich, w komentarzach do niniejszego artykułu, napiszcie: Z której atrakcji Hotelu&SPA Kocierz macie największą ochotę skorzystać i dlaczego? Czekamy na dowcipne teksty do 23.07.2013 włącznie.

Bony wygrywa 5 osób, które wykonają zadanie w najbardziej dowcipny sposób. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem.

Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!

 

Konkurs zakończony!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie:

Vouchery otrzymują:

evatti
jolka22
bantulok
bk_kb
wojr79

Gratulujemy!Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 25 lipca br. (czwartek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Kocierz2". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Uwaga!

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.


 
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: