Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Znajdziesz drogę w labiryncie? Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 19

Miniatury, dinozaury, labirynt w kukurydzy, place zabaw - oto, co możesz zobaczyć, jeśli zdecydujesz się wziąć udział w naszym konkursie, w którym nagrody ufundował pierwszy tego typu park rozrywki w Polsce.

Dream Park w Ochabach łączy w sobie nie tylko park Miniatur i Park Dinozaurów, ale oferuje również możliwośc zwiedzenia oceanarium prehistorycznego, zobaczenia filmu w kinie 6D, skorzystania z parku linowego, kul sferycznych, trampolin, placów zabaw itd. Dziś dla naszych czytelników mamy 10 zaproszeń własnie do Dream Parku!

Urodzinowy Konkurs OX.PL nr 19

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ

W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 10 zaproszeń do Dream Parku w Ochabach ! Aby zdobyć jedno z nich, w komentarzach do niniejszego artykułu, napiszcie jaką przestrzeń zajmuje park kukurydzy w Dream Parku? Wygrywa 10 najszybszych poprawnych odpowiedzi!

Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!

Konkurs zakończony!

Najszybsi byli:

Ysia
Dezerter
dora820
pachi
lusesita
nati2707
kasiastar90
fishbone
mallinka
szwester1

Gratulujemy!

Uwaga! Wszystkich zwycięzców obowiązkowo prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 24 lipca br. (środa) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Dream Park". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.


 
źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: