Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Popływaj z Delfinem! Urodzinowy konkurs OX.PL nr 13

Czujesz się w wodzie jak ryba? A może nie umiesz jeszcze pływać. Niezależnie od tego, jakie są Twoje umiejętności - masz okazję za darmo popływać w skoczowskiej Pływalni Delfin. Jeśli jednak nie lubisz wody w ogóle, nie szkodzi, mamy też bilety na kręgle!

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji  to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas, odpocząć, zbudować kondycję a nawet poćwiczyć celność. Jak to możliwe? W kompleksie jest nie tylko pływalnia, ale także sauna, tężnia, siłownia, kręgielnia; można wybrać się na masaż, albo nauczyć się karate. SOSiR umożliwia również skorzystanie ze stadionu, na której prócz boisk jest również bieżnia lekkoatletyczna, plac do pchnięcia kulą i skocznia w dal.

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz  , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 15 biletów na pływalnię Delfin oraz 1 bilet na tor w kręgielni. Aby je zdobyć,trzeba napisać: Jaki jest Twój ulubiony sportowiec i za co go cenisz?
 
Bilety wygrają najciekawsze odpowiedzi. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem (proszę dopisać, czy interesuje Cię bilet na pływalnię, czy na kręgielnię) do 23.07.2013.
 
Jeden użytkownik może odpowiadać tylko raz!

 

Konkurs zakończony!

Najciekawsze komentarze napisali naszym zdaniem:

adrian638 - bilet na kręgielnię

Bilety na pływalnię:

Olenka2212
przemek98
elmira10
Box
pocztus2
monisia1635
gra35
loockash
suszarka
dcx78
kadix33
nikita
gosiat
gepik
Teresa.Pp

Gratulujemy!

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.


Uwaga! Zwycięzców prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 25 lipca br. (czwartek) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Delfin". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: