Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wakacje z Zeusem i dinozaurami. Urodzinowy konkurs OX.PL nr 16

Dawno, dawno temu za kilkoma wzniesieniami i jedną rzeką (w odległości 40 kilometrów od Bielska-Białej) na ziemi tajemniczego Zatorlandu spacerowały dinozaury, a bogowie greccy pilnowali, by nie zrobiły nikomu krzywdy... I jest tak nadal! Co więcej, mamy dla Ciebie bilety!

Zatorland to nieodległa kraina, a konkretniej Park Rozrywki, w którym nie tylko można spotkać Zeusa, Herę, czy Hefajstosa w jedynym tego typu w Polsce mitologicznym parku rozrywki na wodzie, nie tylko można zobaczyć jak harcują dinozaury, ale można podziwiać gigantyczne ruchome owady w Parku Owadów, czy postacie z bajek i wodne stworzenia w specjalnym Parku Bajek i Wodnych Stworzeń. Trudno wymienić wszystkie atrakcje Parku Rozrywki w Zatorze, najlepiej sprawdźcie sami: Tutaj.

Uwaga! Kolejny konkurs z cyklu urodzinowych konkursów z okazji 10. urodzin OX.PL! Do rozdania mamy aż 500 nagród, których łączna wartość przekroczyła już 10 tys. zł! Z okazji naszego jubileuszu nie tylko wręczamy nagrody, ale zapraszamy Was wszystkich na urodzinową imprezę 27 lipca na skoczowskim Rynku. Zobacz  , jakie atrakcje zaplanowaliśmy i dołącz TUTAJ
 
W kolejnym Urodzinowym Konkursie OX.PL mamy dla Was 5 biletów do Parku ruchomych dinozaurów i 5 biletów do Parku Mitologii ufundowane przez Zatorland. Bilet jest dla jednej osoby i upoważnia do bezpłatnego wstępu do wybranego Parku. Aby je zdobyć,trzeba napisać: Którego boga/boginię z mitologii greckiej chciałbyś poznać (bilety do Parku Mitologii) lub Który dinozaur jest Ci najbliższy i dlaczego (Park ruchomych dinozaurów)?
 
Bilety wygrają najciekawsze odpowiedzi. Odpowiedzi prosimy zamieszczać pod tym artykułem do 21.07.2013.

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za odpowiedzi.

Zwycięzcy:

Bilet do Parku mitologii:
lucynastef
desert
kamcia
gab2588
monisia1635

Bilet do Parku Dinozaurów:
dan6519
Iwi
wikincia
pancim85
jolka25

Gratulujemy!

Uwaga! Wszystkich zwycięzców obowiązkowo prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 24 lipca br. (środa) włącznie. W tytule wiadomości należy podać dopisek: "Zatorland". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: