Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Twoje dziecko ma urodziny 27.07? Mamy tort! Urodzinowy konkurs OX.PL nr 15

27 lipca 2013r. Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL obchodzi na skoczowskim Rynku swoje 10. Urodziny! Jeśli właśnie wtedy Twoje dziecko również świętuje swoje urodziny, ta wiadomość jest właśnie dla Ciebie! Świętujcie z nami urodziny!

Twoje dziecko urodziło się 27 lipca? Wspaniale! Właśnie z Wami chcemy świętować nasze urodziny! Tego właśnie dnia na skoczowskim Rynku obchodzimy 10. urodziny naszego portalu. Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydujecie się świętować razem z nami i w tym wyjątkowym, również Twój mały solenizant pojawi się na skoczowskim Rynku!

Przygotowaliśmy niespodziankę! Firma Byrdziak funduje trzem pierwszym dzieciom urodzonym 27 lipca urodzinowy tort! Zgłoś się – wyślij maila na adres konkurs@ox.pl. Napisz swoje imię i nazwisko, portalowy nick i kontaktowy numer telefonu oraz oświadczenie, że Twoje dziecko urodziło się właśnie tego dnia! Trzy pierwsze osoby, które się do nas zgłoszą, otrzymają okolicznościowy urodzinowy tort!

Warunkiem odebrania nagrody będzie okazanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka! Tort do odebrania w dniu urodzin na skoczowskim Rynku!


Firma Byrdziak piecze również ogromny urodzinowy tort urodzinowy dla naszego portalu. Na poczęstunek zapraszamy około godz. 17.45 , 27 lipca na skoczowski Rynek.

Firma Byrdziak oferuje szeroki asortyment wyrobów piekarniczych i cukierniczych najwyższej jakości. Wypieka pieczywo pszenne, żytnie i z mieszanek zbóż. Specjalnością piekarni jest pieczywo z dodatkiem ziaren. Ponadto oferuje ciasta i torty, drobne ciasteczka cieszyńskie oraz tradycyjne kołacze. Więcej na ten temat na stronie internetowej! www.byrdziak.pl

Konkurs zakończony!

Zgłoszenia (pełne - z oświadczeniem, loginem, danymi) przesłali najszybciej: maro27, kulka, R_2005

Gratulujemy!

Torty będzie można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka.

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: