Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyjedź do Muflona! Urodzinowy konkurs OX.PL nr 14

A może wypad do SPA? Może relaksujący masaż, albo po prostu pobyt w górach? Masz szansę to zdobyć w naszym urodzinowym konkursie.

27 lipca 2013r. na skoczowskim Rynku świętujemy nasze 10. Urodziny ! W programie m.in. koncerty i zabawa z DJ do północy. Mamy nadzieję, że będziesz się z nami świetnie bawić! A później… Później możesz wypocząć w Ośrodku Rehabilitacyjno - Wypoczynkowym "Muflon" w Ustroniu! ZOBACZ ATRAKCJE MUFLONA


Zaproszenie do pobytu ORW „Muflon” dla dwóch osób czeka na Ciebie! Jak je zdobyć? Z naszym DJ-em, który poprowadzi wieczorną zabawę ustalamy szczegóły. Pomóż nam wybrać piosenkę, która powinna pojawić się na naszej imprezie. Napisz dlaczego! Najciekawsza propozycja umieszczona w komentarzu pod artykułem zostanie nagrodzona podwójnym zaproszeniem do ORW „Muflon”.


Rozwiązanie konkursu 23.07.2013r.
 

Konkurs zakończony!

Po burzliwych naradach zdeecydowaliśmy się przyznać nagrodę Czytelniczce o loginie:

jolka25

Wszystkim dziękujemy za wspaniałe propozycje, wszystkie przekażemy DJ-owi.

Gratulujemy!

Uwaga! Zwyciężczynię prosimy o przesłanie: imienia, nazwiska i loginu na adres e-mail: konkurs@ox.pl do 24 lipca br. (środa) włącznie. W tytule wiadomości wpisując: "Muflon". Wiadomość prosimy przesłać z adresu, na który zarejestrowane jest konto na Portalu OX.PL.

Bilety można odebrać wyłącznie podczas imprezy "10. Urodziny OX.PL - świętujemy z Przyjaciółmi" 27 lipca na Rynku w Skoczowie w godzinach od 15.00 do 19.00 w namiocie Redakcji OX.PL. Odbiór nagrody za okazaniem dokumentu tożsamości.

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: