Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj bilet do kina

Mamy dla Was jedną podwójną wejściówkę na film „Opowieści z Narnii - Podróż Wędrowca do Świtu”. Bilety ufundowało cieszyńskie Kino Piast.

„Opowieści z Narnii - Podróż Wędrowca do Świtu” to familijny film fantasy opracowany w polskiej wersji językowej. Obraz jest adaptacją trzeciej z siedmiu części „Opowieści z Narnii” - wydanej po raz pierwszy w latach pięćdziesiątych 20. wieku książki, która weszła do kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej, sprzedała się w ponad stu milionach egzemplarzy. Przetłumaczono ją na pięćdziesiąt języków. Dwa pierwsze filmy zrealizowane na podstawie poprzednich tomów były hitami kinowymi lat 2005 i 2008.

W tej części Edmund, Łucja i ich kuzyn Eustachy zostają wciągnięci w obraz przedstawiający okręt „Wędrowiec do Świtu” i przenoszą się świata Narnii. Dołączają do króla Kaspiana i walecznej myszy o imieniu Ryczypisk – czeka ich walka o uratowanie królestwa. Będą musieli stawić czoło nie tylko wrogowi, ale i własnym słabościom i pokusom. Odwiedzą tajemnicze wyspy, spotkają się z magicznymi stworzeniami i dawnym przyjacielem, Lwem Aslanem.

Zdjęcia zaczęły się 27 lipca 2009 roku w australijskim Queensland i trwały trzy miesiące. Kręcono m.in. w studiach Warner Roadshow w Gold Coast, a także na półwyspie na północ od studia Cleveland Point, gdzie filmowano tytułowego „Wędrowca do Świtu”. Mierzący niemal pięćdziesiąt metrów i ważący sto dwadzieścia pięć ton okręt został przywieziony na plan w pięćdziesięciu częściach, a budowanie go trwało kilka tygodni. Zdjęcia zakończyły się w listopadzie 2009 roku, a okres post-produkcji trwał rok.

Film można obejrzeć w cieszyńskim Kinie Piast od 26 grudnia do 6 stycznia.

Jak zdobyć bilety? Wystarczy, że do grudnia 23 grudnia (do godziny 20:00) napiszecie w komentarzach pod tą wiadomością – dlaczego właśnie Wy chcecie wygrać ten bilet. Najciekawszy wpis nagrodzimy podwójnym zaproszeniem do kina na wybrany przez Was seans filmu „Opowieści z Narnii - Podróż Wędrowca do Świtu”. 24 grudnia (rano) sprawdźcie swoją skrzynkę e-mailową.

(łg)

źródło: Ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: