Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wygraj bilety do kina!

Film dokumentalny o Amy Winehouse ''Amy'' i thriller ''Dar''- to dwie propozycje skoczowskiego kina na weekend. Mamy dla Was bilety!

Żyła 27 lat, ale zdążyła podbić muzyczny świat- Amy Winehouse. To jej poświęcony jest dokument, który będzie można zobaczyć już w piątek 18. września o 19:00 w skoczowskim „Teatrze Elektrycznym”. „Amy” to opowieść, na którą składają się niepublikowane wcześniej materiały wideo, pozyskane przez reżysera głównie od przyjaciół i znajomych artystki.

Zobacz zwiastun:
 

Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was przekazane przez Teatr Elektryczny dwa bilety na piątkową projekcję „Amy”. Każdy bilet z bonem o wartości 20 zł do wykorzystania w „Kawiarni 2 piętro”, która znajduje się w budynku kina. Bilet wygrają dwie osoby, które odpowiedzą najszybciej poprawnie na pytanie: „Ile nagród Grammy zdobyła Amy Winehouse w 2008 roku?”. Odpowiedzi należy wysłać wraz z imieniem i nazwiskiem na adres konkurs@ox.pl w tytule proszę wpisać „Amy”.
 

 

Drugi film, który przez weekend (19. i 20. września, oba seanse o 19.00) zobaczyć będzie można w „Teatrze Elektrycznym” to thriller „Dar” ze znanym głównie z komediowych ról Jasonem Batemanem („Szefowie wrogowie”, „Zamiana ciał”, „Tak to się teraz robi”), Rebeccą Hall („Prestiż”, „Transcendencja”) i Joelem Edgertonem („Wojownik”, „Wróg numer jeden”, „Coś”) w rolach głównych. Choć zaczyna się, jak wiele podobnych thrillerów – młode małżeństwo wprowadza się do nowego domu, wkrótce ma przyjść na świat ich wymarzone dziecko – rozwój wydarzeń nie będzie typowy.

Zobacz zwiastun

Uwaga konkurs!
Mamy dla Was przekazane przez Teatr Elektryczny dwa bilety na sobotnią (19.09.2015) i dwa na niedzielną (20.09.2015) projekcję filmu “Dar”. Każdy bilet z bonem o wartości 20 zł do wykorzystania w „Kawiarni 2 piętro”, która znajduje się w budynku kina.

Bilet wygrają cztery osoby, które odpowiedzą najszybciej poprawnie na pytanie: „Którym z kolei filmem w reżyserii Joela Edgertona jest „Dar” (proszę uwzględnić również filmy krótkometrażowe)?”. Odpowiedzi należy wysłać wraz z imieniem i nazwiskiem na adres konkurs@ox.pl w tytule proszę wpisać „Dar”. Proszę podać, czy interesuje Cię seans w sobotę, czy w niedzielę.

 

Bilety na wszystkie seanse do skoczowskiego kina zakupić możecie już teraz na stronie: teatrelektryczny.pl

 

Konkurs zakończony!!

Dziękujemy za liczny udział (PS: Dar to trzeci film, wliczając krótkometrażówki, w reż. Joela Edgertona). Bilety wygrywają (każdy ze zwycięzców został powiadomiony mailowo o wygranej):AMY:

Roman N.

Beata G.DAR sobota

Przemysław Sz.

Karolina B.DAR niedziela

Adrian R.

Agnieszka Sz.


 

vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: